Please select your page

psi v naem vcviku 227 20140212 1547666230Cane Corso Džejzi

S čtyřměsíční fenkou docházela majitelka na hodiny individuálního výukového kurzu, protože fenka tahala na vodítku, nepřicházela na přivolání a povely majitelky brala jako výzvu ke hře, pokud se jí něco doma zakázalo, tak utíkala a nechtěla se nechat chytit, chovala se nezdvořile k dospělým psům, skákala na cizí lidi a pronásledovala kola a auta. Fenku jsme socializovali a učili jí základní poslušnost a chůzi bez napínání vodítka, majitelku jsme naučili, jak dále pokračovat ve výchově a výcviku a vybudovali mezi majitelkou a fenkou kontakt.


psi v naem vcviku 226 20140212 1722574547Zlatý retrívr Charles

Tříletý pes byl do našeho hotelu umístěn na převýchovu. Tento pejsek obtěžoval sousedy svým kňučením a vyštěkáváním, když byl sám doma a totéž dělal i v přítomnosti majitelů, aby získal jejich pozornost, skákal na návštěvy, hodně se lekal při vyrušení vnějšími podněty a tahal na vodítku. Pejska jsme také celkově zklidnili a zvýšili jeho psychickou odolnost, vybudovali jsme kontakt na jeho majitele, naučili jej základní poslušnosti s důrazem na povel NE, chůzi u nohy bez napínání vodítka, odložení a přivolání.


psi v naem vcviku 224 20140212 2075709494Jack Russel teriér Majlo

S tímto čtyřletým psem dochází jeho majitelka na hodiny individuálního výukového kurzu, protože doma osamotě štěká a vyje, vynucuje si pozornost vyštěkáváním a kňučením, tahá na vodítku, nepřichází na přivolání a skáče na majitele i na cizí lidi. Při hodinách kromě práce na odstraňování nežádoucího chování budujeme kontakt na majitelku, učíme základní poslušnost a postupně pejska zklidňujeme. 


psi v naem vcviku 225 20140212 1183120886Argentinská doga Seth

Roční pes argetinské dogy byl u nás v hotelu na převýchově, protože majitelům doma ničil věci, vykňučoval si a vyštěkával, tahal na vodítku a neposlouchal, nedal se zklidnit, byl agresivní na cizí psy. Pejska jsme také zklidnili, naučili jej základní poslušnosti a vybudovali kontakt na majitele.


psi v naem vcviku 223 20140212 1414640489Kříženec jezevčíka Hanny

Půlroční fenka navštěvuje s majitelkou náš individuální výukový kurz, protože fenka nemá poslušnost, tahá na vodítku, požírá veškeré odpadky, skáče na majitele i na cizí lidi, doma rozkusuje věci a občas znečišťuje byt. Fenku učíme základní poslušnosti, povel NE, chůzi u nohy bez napínání vodítka, budujeme kontakt na majitele a také základ aportu. Především je nutné fenku celkově zklidnit  a socializovat.ve skupině jiných psů.


Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Zapomenuté heslo? |  Zapomenuté jméno?

×