Please select your page

Chainy - článek Zuzky

Chainy Bonny Dux

dříve Šejna šílená, nyní Šejna šíleně šikovná.

Jmenuji se CHAINY BONNY DUX, jsem slečna flat coated retrívra a narodila jsem se 24.4.2007 ve smečce Alče Fantové. Říkají mi Šejna šílená, ale já jsem úplně v pohodě, jenom trošku živější, taková lítací. Moc mě baví slídění a aporty.

Jenom moc nechápu, proč mám zůstat sedět a čekat na povel "aport", když vím, že je někde dummy, zajíček nebo bažant a stejně chtějí, abych ho přinesla. To je zbytečné zdržování. Ale pak mě vzali na výcvikový tábor na Chlébské, kde si se mnou na toto téma pohovořil pan Zelníček. Tak to dělám jak chtějí, ale nerada. Ale práce venku mě moc baví, tak bychom chtěli ještě zdolat nějaké zkoušky z výkonu.

Zatím jsem absolvovala OVVR s plným počtem bodů a se zvěří a PZ na Věchnově v 1.ceně a s titulem CACT.

Od té doby už mi říkají Šejna šíleně šikovná.

Na Chlébském jsme potkali spoustu nových kamarádů i starých známých, tak doufám, že to tak zůstane a budeme se potkávat dál. 

Budeme jezdit i na výstavy, i když titul Junior šampion už mám, tak by to mohlo stačit. Když jsem teď  ta šikovná, tak se prý pokusíme o Šampiona ČR. Budeme se snažit a uvidíme.

 

Chystají mi taky rodinu, snad se povede na jaře 2010. Takže vidíte, že je před námi ještě spousta práce. Novinky a aktuality se dozvíte na našich stránkách stačí kouknout.

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Zapomenuté heslo? |  Zapomenuté jméno?

×