Please select your page

Hotel pro psy a kočky - Ubytování

!! Máme otevřeno i přes vánoční svátky !!

 

V pěkném prostředí KRAVÍ HORY v Brně jsme upravili vnitřní prostory vytápěné budovy pro ubytování psů a koček. Stěny jsou nově vymalovány voděodolným nátěrem, na zemi je nové lino (pod linem je dřevotříska), jsou nově natřená okna a dveře. Budova má po obvodu velké množství oken, které jsou opatřeny mřížemi, takže v teplých dnech je možné trvale větrat a je zabezpečen dostatek čerstvého vzduchu jak pro Vaše pejsky a jejich ošetřovatele, tak pro majitele, kteří do buduvy vstoupí.
Pejsci jsou pravidelně venčeni. V případě, že přesto dojde ke znečištění, je příslušné místo ihned uklizeno a vydesinfikováno. K dispozici je sprchovací místnost s teplou vodou, kde jsou pejsci v případě nepříznivého počasí po každé vycházce otřeni vlhkou a suchou utěrkou, nebo zespodu osprchováni a osušeni (tlapky a bříško) tak, aby nebyli mokří a od bláta.

Pro ubytování Vašich pejsků jsou k dispozici:

  • Pro klidné, společenské, socializované pejsky podobné povahy a plemenné příbuznosti je (pouze po dohodě s majitelem a po vyzkoušení chování pejska v kolektivu) k dispozici společná místnost o ploše asi 50 m2 bez kotců, opatřená dostatečným množstvím plastových pelíšků s poduškami. Zde je trvalý dozor ošetřovatele 24 hodin denně, který pejsky hlída. Pro pejska je možno přivézt jeho oblíbený pelíšek a podušku, na který je zvyklý.
  • Ostatní pejsci, kteří jsou raději sami, jsou ubytováni buď v samostatné místnosti, nebo v prostorných kójích, oddělených omyvatelnými stěnami (3 až 4 v jedné místnosti).
  • Pro pejska je možno z domu přivézt jeho oblíbený pelíšek, na který je zvyklý (toto řešení doporučujeme).
  • Majitel přiveze pejskovi krmení na celou dobu pobytu (+ malá rezerva) spolu s odměrkou a písemným návodem na krmení (počet denních dávek a jejich množství). Majitel může přivézt pejskovi jeho oblíbenou misku na krmení (doporučujeme, ale musí být podepsaná)

Ubytování Koček

  • Ubytování dle dohody s majitelem a podle jeho požadavků s ohledem na její specifika.

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Zapomenuté heslo? |  Zapomenuté jméno?

×