Please select your page
  • Slide
  • Slide
  • Slide
  • Slide

Výcvik psů Brno a Hotel pro psy

Pedagogika a psychologie ve výchově a výcviku psů
MOTTO: Pes se nechová správně? Pak je chyba vždy na straně jeho majitele.


Odborná výchova psů. Budování respektu a autority u psa. Pes plní povely bez pamlsku, bez škubání vodítkem.

První a jediný správný krok k nápravě psa je změna chování a myšlení majitele. Beze změny přístupu majitele je trvalá změna chování psa absolutně nemožná, jinak se převychovaný pes vinou majitele rychle vrátí zpět ke svým „zlozvykům“.

Budování kontaktu psa a člověka. Klidný a vyrovnaný pes. Pes člověku rozumí, majitel je pro psa autorita, kterou pes plně respektuje. Pes chce poslechnout, poslouchá dobrovolně. Člověk je pro psa středem psího světa. Psa nezajímají vnější podněty.


Hotel pro psy Brno

Vyhřívaný hotel pro psy a kočky v centru Brna.
Cena 200,- Kč/den

Psí školka

Chcete, aby z Vašeho štěňátka vyrostl klidný, sebevědomý pes? Socializace ve skupině psů, Nácvik čistoty.

Výcvik psů

Chybí mu základní poslušnost? Tahá Vás na vodítku? Nemáte přivolání? Neaportuje? Neplave? Napravíme !!!

Lovecký výcvik psů

pořádáme nepřetržitě. Nyní připravujeme několik psů na zkoušky PZ, LZ, SVP a naše psy na VZ a memoriály.

O nás - O Hotelu

Pár slov o nás.

O zakladateli hotelu

Zakladatel hotelu RNDr. Karel Zelníček a zároveň autor knihy Výcvik psů loveckých plemen se narodil v roce 1951. Vystudoval vysokou školu a během studia i po něm se věnoval výchově několika německých ovčáků.
V roce 2004 si pořídil loveckého psa - přinašeče. Volba padla na zlatého retrívra. Začal intenzivně sbírat informace z veškerých dostupných zdrojů jak o tomto plemeni, tak o ostatních plemenech loveckých psů. Sbíral zkušenosti na všech druzích zkoušek lovecké způsobilosti, kterých absolvoval mnoho desítek. Na zkouškách odvedl celkem dvacet psů, a to nejen vlastních, ale i cizích. Navštívil se svými psy přes stovku honů na drobnou zvěř a absolvoval s nimi stovky nácviků. Tam všude sbíral vědomosti a dovednosti, učil se od zkušených. Největším zdrojem poučením však byly chyby nejen druhých, ale hlavně jeho vlastní.
Současně s výchovou psů vlastních se zakladatel hotelu začal postupně věnovat i výcvikům psů cizích, když pořádal vlastní výcviková soustředění.
Nedílnou součástí každého výcviku byla úvodní přednáška, kde vlastně začal vznikat zárodek textu jeho knihy. Také v průběhu nácviků byla velká část věnována výkladu. I zde si zpřesňoval formulace svých myšlenek, které byly použity v knize.
Zakladatel hotelu a autor své knihy využil své dlouholeté pedagogické zkušenosti. Říká, že učit studenty a učit psy včetně jejich vůdců, je práce pohříchu sobě se velmi podobající.

NOVINKY- Výcvik psů Brno

2014/01 - Nový rok a nový web
2014/04 - Přijali jsme novou zkušenou posilu mezi výcvikáře


Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Zapomenuté heslo? |  Zapomenuté jméno?

×